Szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Dzięki wspólnej pracy nauczycieli, uczniów i rodziców udało nam się zrealizować wszystkie potrzeby i marzenia rodziny, którą wybraliśmy.

Nasz prezent dla rodziny składał się z aż 19 pięknych paczek!
17 z nich wypełnionych było po brzegi produktami żywieniowymi, kosmetykami, środkami czystości, środkami higieny, słodyczami, zabawkami, pomocami szkolnymi. W paczkach znalazły się również obuwie zimowe i poduszka antyalergiczna. Ale na tym nie koniec! Udało się również zebrać środki pieniężne na zakup nowej wersalki. Dzięki pomocy jednego z rodziców, Pana Mirosława Micorek, mogliśmy również zrealizować kolejną potrzebę rodziny i dostarczyć im lodówkę.


Organizatorzy akcji „Szlachetna Paczka” w naszej szkole
Pani Katarzyna Hańderek i Pani Maria Kurzyca –
składają serdeczne podziękowania dla rodziców, uczniów i nauczycieli za współpracę i wszelką pomoc w kompletowaniu i przygotowaniu paczek.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Mirosława Micorek.
Cieszymy się, że razem możemy zmieniać świat na lepsze!
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.