Szlachetna Paczka


Miło nam poinformować, że nasza szkoła, podobnie jak w zeszłych latach, wzięła udział w akcji charytatywnej pt. „Szlachetna Paczka”. Cieszymy się ogromnie, że udało nam skompletować pokaźną paczkę dla wybranej przez nas rodziny. Ku wielkiej radości obdarowanych, w naszej paczce znalazły się artykuły odpowiadające potrzebom rodziny, a także spełniające ich marzenia. Pragniemy serdecznie podziękować uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim tym, którzy włączyli się w tą piękną akcję i przyczynili się tym samym do uszczęśliwienia rodziny. Poniżej zamieszczamy fragment listu z podziękowaniami, który otrzymaliśmy od wolontariusza opiekującego się rodziną.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Podczas otwierania prezentów najpierw natrafiliśmy na „jeździk-lokomotywę” dla Wiktorii, gdy go zobaczyła jej twarz się rozpromieniła, nie wstała z niego już do końca spotkania. Gdy otwieraliśmy kolejne zauważyliśmy mikser dla p. Ani, foremki do wypieków i mnóstwo innych produktów, z których bardzo się ucieszyła i zapowiedziała, że od razu zabiera się za pieczenie ciast. Bony upominkowe sprawiły jej wielką radość, będzie mogła dzięki nim sprawić córce wspaniałe prezenty pod choinkę.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Bardzo dziękuję za paczkę, którą Państwo przygotowali, spełniła ona w pełni zapotrzebowanie rodziny. Dziękuję za wielkie zaangażowanie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz innych osób, którzy pomogli zorganizować pomoc dla rodziny. Życzę spokojnych świąt.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo dziękuję w swoim imieniu oraz córki Wiktorii za otrzymany prezent. Życzę Państwu wesołych świąt!