Po raz kolejny w FINALE MISTRZOSTW MECHANIKÓW!

15 września 2020r. odbyły się finały IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – konkursu, którego głównym organizatorem jest V8 Team Sp. zo.o.
W tym roku finały nie odbyły się tak jak zwykle na przełomie marca i kwietnia w Poznaniu, w czasie wystawy Motor SHOW. Z wiadomych względów zostały przełożone i odbyły się „drogą internetową” we wrześniu.
W kwalifikacjach udział w finale wywalczyły dwie drużyny z Naszej Szkoły:

Jakub Górski i Kamil Szymala z klasy 4b TPS – w kategorii Młody Mechanik.

Michał Skiba i Tomasz Suchecki z klasy 4b TPS – w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych.

Ponieważ cała czwórka już gdzieś tam zaczęła wydeptywać swoje różne ścieżki zawodowe, organizator wyraził zgodę na udział w finałach drużyn, które również brały udział w eliminacjach.
W czteroetapowych zmaganiach finałowych wzięli udział:

Wojciech Gałczyński i Adrian Sosna z klasy 4b TPS – w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych – zajęli 12 miejsce w Polsce!

Mikołaj Gandor i Szymon Kopeć z klasy 2b TPS_G – w kategorii Młody Mechanik – zajęli 11 miejsce w Polsce!

Uczestnikom Finałów GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY :)

Podziękowania i Gratulacje również dla tych, którzy miejsca w finałach wywalczyli :)