Dzień pełen słońca i sukcesu w ZSSiO…

26.05.2018r. pozostanie w naszej pamięci na długo. W imieniu wszystkich dzieci i młodzieży Bielska-Białej, uczniowie ZSSiO Wiktoria Mucha i Bartłomiej Kukuczka z klasy 2aT odebrali klucze do miasta przejmując symbolicznie władzę. Tym samym rozpoczęliśmy XXV Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Stulecie Niepodległości.

Barwnym Korowodem, którego przewodnim motywem było hasło NIEPODLEGŁA… PÓKI MY ŻYJEMY, przeszliśmy ulicami Bielska-Białej.

W trójetapowym konkursie okazaliśmy się bezkonkurencyjni. Uczniowie Francuz Grzegorz, Francuz Krzysztof, Mroźny Kamil z klasy 3bT znakomicie odpowiedzieli na wszystkie pytania konkursowe, tym samym Samochodówka po sześciu latach wróciła na I miejsce zdobywając najwyższe laury we wszystkich etapach konkursu. Zarówno szkoła jak i uczniowie otrzymali cenne nagrody.

Dziękujemy naszym rywalom za zaciekłą, uczciwą walkę. Naszym uczniom i nauczycielom za poświęcony czas, kreatywność i wspólnie przeżyte chwile. Do zobaczenia za rok!!!